• Home
  • Plakaty, Foldery, Naklejki

Plakaty, Foldery, Naklejki

W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroką gamę produktów poligraficznych: od wizytówek, przez plakaty i teczki, aż po foldery reklamowe oraz kalendarze i papiery firmowe. Oferujemy najwyższą jakość druku w bardzo przystępnych cenach.

 
Projektowanie oraz druk plakatów, ulotek i folderów
 

Druk
Dwustronnie w pełnym kolorze – co pozwala na optymalne zagospodarowanie powierzchni zadruku ulotki i dowolne umieszczanie wszelkich elementów graficznych i tekstowych.
Nadruk odbywa się na 4 kolorowej maszynie Heidelberg, stosujemy naświetlanie cyfrowe oraz nowatorskie rozwiązanie w zakresie druku: druk rastrem stworzonym w ramach systemu Heidelberg o nazwie Mega Dot.

 

Papier
Kreda błysk o gramaturze 150g – jest to powszechnie stosowany papier idealnie nadający się do druku ulotek i folderów.

Na życzenie kilentów możliwośc foliowania okładek

 

Naklejka
Jest to popularna forma reklamy stosowana na całym świecie zarówno przez małe firmy jak i wielkich potentatów. Prezentowane w miejscach sprzedaży towarów informują o możliwości zakupu produktu, a rozdawane klientom pełnią rolę gadżetu. Są świetnym elementem wspomagającym akcje reklamowe. Oferujemy wykonywanie naklejek reklamowych w bardzo szerokim zakresie formatów, kształtów, kolorów (drukowanych systemem PANTONE, RAL lub CMYK). Gwarancją wysokiej jakości są stosowane folie samoprzylepne takich producentów jak 3M, MacTac, JAC.

 

Zadbaj o wizerunek Swojej firmy dzięki eleganckim wizytówkom lub wysyłając życzenia na kartce świątecznej z własnym logo.

W ramach naszej szerokiej oferty, proponujemy wykonywanie wydruków na różnorodnych materiałach – papierze, folii samoprzylepnej, tworzywach sztucznych, różnorodnymi technikami druku – sitodruk, offset, inkjet itp.

 

Akceptujemy płatności kartami: