Banery, Rollup

Banery reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy firmy lub produktu na różnego rodzaju imprezach, promocjach i targach oraz jako mega-reklamy na elewacjach budynku. Dzięki zastosowaniu tkaniny winylowej otrzymają Państwo produkt prosty w montażu i transporcie, łatwy w konserwacji i bardzo odporny na działanie warunków atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych. Wykonujemy banery wyklejane oraz nadrukowane metodą solwentową. Nadrukowane grafiki posiadają wysoką szczegółowość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. Banery reklamowe nadają się idealnie do ekspozycji wewnętrznej oraz jako reklama zewnętrza.
Banery posiadają „oczka” dzięki którym łatwo można je zamocować na ogrodzeniach, elewacjach budynków, ścianach czy pomiędzy słupami itp.
 
Wykonujemy następujące typy banerów:

     

  • Banery Frontlight – tkanina winylowa przystosowana do druku jednostronnego. Banery te są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Jest bardzo wygodny do transportu – wystarczy go zwinąć w rulon.

 

  • Banery Blockout – tkanina winylowa przeznaczona do druku dwustronnego. Banery te posiadają specjalną przekładkę nie pozwalającą na przenikanie światła. Odporne na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Separator w tkaninie powoduje, że nawet w słoneczne dni banery nie prześwitują i są idealnie czytelne.

 

  • Banery Backlight – tkanina winylowa, która bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło, stosowana jest do grafik podświetlanych.

 

  • Siatka winylowa (mesh) nośnik reklam charakteryzujący się siatkową strukturą umożliwiającą przepływ powietrza, co zmniejsza obciążenie wiatrem nośnika i redukuje ekekt żagla. Stosowana jest jako banery reklamowe na elewacjach, rusztowaniach remontowanych budynków, na imprezach sportowych itp. Siatka charakteryzuje się mniejszym ciężarem od innych banerów, można ją również zgrzewać i oczkować.

 

  • Banery Canvas – materiał tekstylny do zastosowań wewnętrznych, idealny do aranżacji wnętrz a także jako materiał reklamowy. Interesujący głównie ze względu na ciekawą fakturę i szlachetny wygląd. Wyglądem przypomina płótno malarskie. Posiada certyfikat niepalności. Materiał można obszywać, oczkować i wzmacniać taśmami.

Rollup
– stojak reklamowy, stanowi wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Jest niezwykle szybki i łatwy w montażu. Zapewnia doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspiera promocję. Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.

 

Akceptujemy płatności kartami: